Наша школа у празничном светлу

Само летимичан поглед на прозоре наше школе( свих одељења), може код посматрача изазвати исти утисак као да чита  песму Десанке Максимовић, Сликарка зима. А онда погледавши мало боље, могу се уочити  серучно израђене  пахуљице , звездице  и  Снешко Белић у маштовитим одевним комбинацијама.
Deck the halls, позната је пема, која се чује у свим Божиићним филмовима, а значи: Украсите ходнике. То су креативни наставници и ученици схватили на прави начин: сваки хол има јелку као из бајке, а занимљиво су распоређене и   Новогодишње честитке и украси које су ученици правили од   рециклираног материјала, што прати савремене еколошке трендове.  Свака учионица носи лични уметнички  печат одељења.
Иако је  прво полугодиште на самом крају,  наставници припремају и Новогодишње приредбе. Све похвале колегама и деци!
Сви заједно можемо пожелети лепшу, здравију и инспиративнију,   Нову 2022. годину, а у духу Божића, више  дела љубави и доброте, као и међусобног уважавања.
СРЕЋНА НОВА ГОДИНА И БОЖИЋ!

ИО МОКРА ГОРА